KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 15275104
nr 1527 5104
Mats Heidvall
(f. 1949), Sverige
Gouache, Komposition. Signerad. Bladets mått: 56x75 cm, yttermått inklusive ram: 68x88 cm
Mats Heidvall, svensk bildkonstnär född 1949.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 13 mars 2023
kl 19:45:45
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.300 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
Gouache